Kontaktpersoner

Är du konsument och har frågor om våra produkter ska du alltid i första hand kontakta någon av våra återförsäljare. Kontaktuppgifter till våra butiker hittar du genom att klicka här. Svaren på de flest förekommande frågorna hittar du här.

Är du återförsäljare och vill komma i kontakt med oss så hittar du våra kontaktuppgifter här nedan.

Säljavdelningen

Anna-Karin Halvardsson

Sales Director

+46 (0)72-372 96 34

ak.halvardsson@pelly.eu

Eric Forssell

Key Account Manager

+46 (0)70-156 54 20

eric.forssell@pelly.eu

Joel Gullbo

Key Account Manager

+46 (0)76-851 87 80

joel.gullbo@pelly.eu

Frida Ekvall

Key Account Manager

+46 (0)76-850 19 32

frida.ekvall@pelly.eu

Lena Kristiansson

Säljare Väst

+46 (0)72-181 13 00

lena.kristiansson@pelly.eu

Pierre Hagre

Säljare Syd

+46 (0)730-551506

pierre.hagre@pelly.eu

Johan Näslund

Säljare Norr

+46 (0)73-055 15 14

johan.naslund@pelly.eu

Innesälj och kundsupport

Malin Sand

Kundsupportchef

+46 (0)36-333 19 68

malin.sand@pelly.eu

Amanda Scharfe

Innesälj och kundsupport Projekt

+46 (0)36 333 19 50

projekt@pelly.eu

Martina Engström

Innesälj och kundsupport Projekt

+46 (0)36 333 19 50

projekt@pelly.eu

Matilda Juterot

Innesälj och kundsupport Projekt

+46 (0)36 333 19 50

info@mirro.se

Robin Hagman

Innesälj och kundsupport

+46 (0)36 333 19 50

info@mirro.se

Vanja Lilja

Innesälj och kundsupport

+46 (0)36 333 19 50

info@mirro.se

Carina Andersson

Innesälj och kundsupport

+46 (0)36 333 19 50

info@mirro.se

Victoria Zetterlund

Innesälj och kundsupport

+46 (0)36 333 19 50

info@mirro.se

Marknadsavdelningen

Markus Gotting

Marknadsansvarig

+46 (0)76-160 62 96

markus.gotting@pelly.eu